Výměna originálních znaků FORD

31. srpna 2008 v 15:32 | Anubis |  Znaky Puma
Kdo upravuje auto jakýmikoliv způsoby dojde samozřejmě i k detailům, jako jsou například originální znaky výrobce Ford. Nedávno se mi podařilo narazit na pěkně vypracované znaky Puma určené pro výměnu jak do přední mřížky, tak na kufr auta (rozměry jsou shodné). Osobně jsem tyhle znaky na Pumách ještě neviděl, takže se mi zdají dost originální a svým provedením na dost profesionální úrovni.
Montáž těchto znaků je naprosto jednoduchá, protože jsou jak velikostí, tak způsobem uchycení shodné s originálními znakyFord. Jelikož máme s PumaDědkem na čelní mřížce znaky Ford pryč (já mám momentálně mřížku potaženou černým tahokovem a PumaDědek zase okrasnými chromovými lištami), stačilo koupit dva znaky pro každého z nás.
Popravdě jsem měl v záměru z kufru znak Ford odstranit, díru zakytovat a nechat dát do barvy - tohle je perfektní řešení jak se vyhnout pracné a nemalé finanční operaci. Jakmile budou znaky nahozené na autech, přiložíme pár foteček pro porovnání jak to vypadalo před a po výměně.
TAK JSME SE POKUSILI, VYTVOŘIT VLASTNÍMI SILAMI A DOSTUPNÝCH MATERIÁLŮ.....
ANUBIS NA ZADNÍ ČÁSTI A JÁ JENOM PŘEDEK, PÁČ ZNAK FORD SE MI LÍBÍ.....
 

4 lidé ohodnotili tento článek.