VM Tuning - vznik týmu, členové, základna apod.

2. května 2008 v 8:46 |  VM Tuning

VM Tuning jsou v podstatě dva fandové vozů Ford Puma, kteří na autech nedají ničemu pokoj, dokud to celkově nepřetvoří k obrazu svému.
Proč VM Tuning? Protože tuningem (lazením) aut se právě zabýváme a to od nápadů až po úplnou realizaci vlastníma rukama. VM jsou počáteční písmena našich jmen, které nemíníme zveřejňovat - čili postačí naše nicky (přezdívky) PumaDědek a Anubis.
PumaDědek: původ Vimperk-Šumava, momentálně Královohradecký kraj. Totální fanda do aut už od dětsví. V mládí výroba modelů závodních aut světových značek - republikové soutěže. Časem přešel na modely 1:1 které ho drží doposud. Prvotřídní designér (veškeré práce s lamináty, dvousložkovými kity, bruskami a smirkem). Dobrý elektromontér podsvícení a různých osvětlovacích doplňků. Dobrý automechanik pro kterého by byla návštěva autoservisu, krajní nutností. Momentálně v částečném invalidním důchodu a proto nemá vůbec čas. Zájmy: auta, historie, trdý rock, bojové sporty, mopsí farma - (stádo o třech kusech: Čárlí, Bety=mopsíci, Fíbí=buldočka). Zvláštní znamení - místo knoflíků používá šrouby M12.
Anubis: původ - Ostrava, momentálně Pardubický kraj. Naprostý fanda do tuningu už od dob dětství, kdy s dědou nacpali do starého Spartaku motor z Tatry 603. V mládí hra na basovou kytaru v black a death metalových kapelách, studium Kung-fu, WT, Escrima. Fanatik do egyptologie a veškeré historie před naším letopočtem už ud dob kdy začal umět číst. Prvotřídní popoháněč PumaDědka v pracovním tempu, kdy studuje jeho znalosti přebírá manuální dovednosti. Psychologický tyran v přesvědčování že to nějak půjde i když to nejde, až do tý doby - kdy to nějakým zázrakem jde. Jinak pravá ruka PumaDědka kterou by si nejraději nechal useknout. Zaměstnání - pedagog vyučující programování CNC strojů, CAD/CAM a řídící systémy. Zájmy: egyptologie, historie, bojové sporty už jen pasivně, metal a slabý odvar PumaDědkovy mopsí farmy - (stádo o jednom kusu: Bertík).
Základna: Veškeré tuningové páchání se odehrává u PumaDědka - nedaleko Hořic. Garáž a dílny jsou dobře vybavené a lakýrna je cca 30metrů od garáže.
Ve čtvrtek 16.9.2010 ,jsme byli s naší Fíbí na operaci v Praze na- VETER. KLINIKA.
Ochrnula nám a proto byla nezbitná ,pomalu dvouhodinová operace páteře.

 

24 lidí ohodnotilo tento článek.